Zdraví

100% RECYCLACE

Všechny výrobky společnosti Noral jsou vyrobeny z litého železa. Litina je typ slitiny, která se získává přidáním uhlíku, síry, fosforu a sillisia do železné rudy při vysokých teplotách. Litina je ekologický materiál, který je 100% recyklovatelný.


ÚSPORA ENERGIE

Vzhledem k charakteristice materiálu, která má rychlou dobu vytápění a dlouhou dobu uchovávání tepla, naše výrobky spotřebovávají mnohem méně energie než jiné produkty.


100% ZDRAVÝ

Výrobky Noral Cast neobsahují žádnou látku, která by představovala riziko pro lidské zdraví. Prostřednictvím svého speciálního skleněného povlaku zabraňuje kontaktu jídla se železem. Tento kryt je tak odolný, že se za žádných okolností nepoškrábe a tím zabraňuje tvorbě bakterií.

Na rozdíl od jiných odlévaných a nelepivých teflonových pánví naše výrobky neobsahují žádné rakovinotvorné látky. 


10  LET ZÁRUKA

Výrobky mají záruku po dobu 10 let. Každý výrobek s vadou bude nahrazen novým nebo obdobným modelem (v případě, že tento model již není ve výrobě)


BEZPEČNOSTNÍ POVRCH

Výrobky Noral jsou extrémně odolné. Mohou být použity v kontaktu s jakýmkoliv nástrojem a materiálem a jsou také umývatelné na mytí nádobí. Vzhledem k tomu, že se povrch nikdy nepoškrábe nebo deformuje, potravina se nikdy nepřilepí na pánvi.

Všechny naše výrobky jsou vyráběny v naší vlastní továrně se zvláštní péčí.